LocalGov Blogs (1.0.2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
