LocalGov Blogs (1.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Blocks
am: ጥምረቶች
