LocalGov Blogs (1.1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Attachment
ca: Adjunt

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Blocks
ca: Blocs

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
