LocalGov Blogs (1.1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
