LocalGov Blogs (1.1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
