LocalGov Blogs (1.1.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Blocks
he: בלוקים

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
