LocalGov Blogs (1.1.0) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Categories
hi: वर्ग

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Attachment
hi: संलग्नी

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
