LocalGov Blogs (1.1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Offset
hu: Eltolás

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ
