LocalGov Blogs (1.1.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Categories
it: Categorie

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Attachment
it: Allegato

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Blocks
it: Blocchi

en: Offset
it: Scostamento

en: Featured
it: In evidenza

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
