LocalGov Blogs (1.1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Attachment
ja: 添付

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Blocks
ja: ブロック

en: Offset
ja: オフセット

en: Featured
ja: 主な

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順
