LocalGov Blogs (1.1.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Categories
jv: Kategori

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Attachment
jv: Sisipan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Blocks
jv: Blok

en: Featured
jv: Fitur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
