LocalGov Blogs (1.1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Body
km: តួ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស
