LocalGov Blogs (1.1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം
