LocalGov Blogs (1.1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Blocks
mn: Хавтангууд
