LocalGov Blogs (1.1.0) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Categories
ms: Kategori

en: Reset
ms: Set semula

en: Image
ms: Imej

en: Default
ms: Lalai

en: Attachment
ms: Lampiran

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Blocks
ms: Blok-blok

en: Featured
ms: Terserlah

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
