LocalGov Blogs (1.1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
