LocalGov Blogs (1.1.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Categories
nl: Categorieën

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Attachment
nl: Bijlage

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
