LocalGov Blogs (1.1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Categories
oc: Categorias

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Default
oc: Per defaut

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Offset
oc: Decalatge

en: Featured
oc: Distintiu

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
