LocalGov Blogs (1.1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Categories
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Attachment
pl: Załącznik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Blocks
pl: Bloki

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco
