LocalGov Blogs (1.1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Attachment
ps: نښل

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Featured
ps: ځانګړي

en: - All -
ps: - ټول -
