LocalGov Blogs (1.1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Categories
sk: Kategórie

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Attachment
sk: Príloha

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Blocks
sk: Bloky

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
