LocalGov Blogs (1.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Categories
sr: Категорије

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sort by
sr: Сортирај по
