LocalGov Blogs (1.1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: - All -
ug: ھەممىسى
