LocalGov Blogs (1.0.2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Categories
af: Kategorieë

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: - All -
af: - Alle -
