LocalGov Blogs (1.0.2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Attachment
ar: المرفق

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Featured
ar: متميز

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي
