LocalGov Blogs (1.0.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
