LocalGov Blogs (1.0.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Categories
bg: Категории

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси

en: Blocks
bg: Блокове
