LocalGov Blogs (1.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: All
bn: সমস্ত
