LocalGov Blogs (1.0.2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Categories
cs: Kategorie

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Attachment
cs: Příloha

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Blocks
cs: Bloky

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
