LocalGov Blogs (1.0.2) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Categories
de: Kategorien

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Default
de: Standard

en: Attachment
de: Anhang

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Blocks
de: Blöcke

en: Offset
de: Versatz

en: Featured
de: Hervorheben

en: Show title
de: Titel anzeigen

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Blog post
de: Blogbeitrag

en: Blog author
de: Blog-Autor
