LocalGov Blogs (1.0.2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Categories
et: Kategooriad

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Attachment
et: Manus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Blocks
et: Plokid

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
