LocalGov Blogs (1.0.2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Attachment
fa: پیوست

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Offset
fa: جابجایی

en: Featured
fa: ویژه

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
