LocalGov Blogs (1.0.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Blocks
hy: Բլոկներ
