LocalGov Blogs (1.0.2) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Body
id: Isi

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Categories
id: Kategori

en: Image
id: Gambar

en: Default
id: Bawaan

en: Attachment
id: Lampiran

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Blocks
id: Blok

en: Offset
id: Letak

en: Featured
id: Pilihan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
