LocalGov Blogs (1.0.2) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Categories
kk: Категория

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Blocks
kk: Блоктар
