LocalGov Blogs (1.0.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
