LocalGov Blogs (1.0.2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Attachment
lv: Pielikums

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Blocks
lv: Bloki

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
