LocalGov Blogs (1.0.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Attachment
ne: संलग्न

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: « First
ne: « पहिलो
