LocalGov Blogs (1.0.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Featured
nn: Framheva

en: - All -
nn: - Alle -
