LocalGov Blogs (1.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Categories
os: Категоритæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд
