LocalGov Blogs (1.0.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Categories
ro: Categorii

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Attachment
ro: Anexă

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Offset
ro: Decalaj

en: Featured
ro: Recomandat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent
