LocalGov Blogs (1.0.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Image
se: Govva

en: Attachment
se: Mielddus

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
