LocalGov Blogs (1.0.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
