LocalGov Blogs (1.0.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Categories
sl: Kategorije

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Attachment
sl: Priponka

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Blocks
sl: Bloki

en: Featured
sl: Izpostavljeno
