LocalGov Blogs (1.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Blocks
sq: Blloqet
