LocalGov Blogs (1.0.2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Categories
sv: Kategorier

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Attachment
sv: Bilaga

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Blocks
sv: Block

en: Offset
sv: Kompensera

en: Featured
sv: Framhävd

en: Show title
sv: Visa titel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
