LocalGov Blogs (1.0.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Attachment
te: జోడింపు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
