LocalGov Blogs (1.0.2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Attachment
tr: Ek

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan
