LocalGov Blogs (1.0.2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Categories
uk: Категорії

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Default
uk: Базово

en: Attachment
uk: Долучення

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Blocks
uk: Блоки

en: Offset
uk: Зміщення

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост
