LocalGov Blogs (1.0.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Default
ur: طے شدہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Blocks
ur: بلاکس

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
